piątek, 25 kwietnia 2014

ShinyBox Kwiecień

Kwietniowe Shiny Box Fit& Shape, czyli coś dla mnie - pomyślałam.
Pierwsze rozczarowanie - kilkakrotnie powtarzający się problem z płatnością, pomimo dostępnych środków na karcie kredytowej. Shiny podpowiada mi, aby spróbować wznowić subskrypcję z inną metodą płatności. Stosuję się do rady, wprowadzam dane innej karty kredytowej. Powodzenie, pudełko zamówione :)

Bardzo podoba mi się grafika kwietniowego pudełka - fioletowo - różowa mozaika ożywiła stosik poprzednich pudełek.

Oto, co znalazłam w środku:


1. Antyperspirant Rexona Aloe Vera - przydatny przy byciu 'FIT'. Rexony używam dość często, jest niezawodna. Antyperspiranty Rexony plasują się u mnie na drugim miejscu, zaraz po ulubionych Vichy, więc na pewno się przyda.
Produkt pełnowymiarowy.

2. Diamentowy krem liftingujący Clarena 30 ml - mój zdecydowany faworyt tego pudełka. Sugerowana cena za 50 ml to 99,99 zł.


3. Ampułka antycellulitowa SYIS 10 ml - wydaje się niewiele, ale przy wcieraniu tylko w miejsca problematyczne, czyli pośladki i uda, powinna wystarczyć na 2 - 3 razy.

4. i 5. Oliwkowy żel pod prysznic z gąbką z lufy MYTHOS & FLAX - żel ma tylko 50 ml, więc zostawię go sobie na wakacyjny wyjazd, a gąbkę niebawem wypróbuję - to kolejny tematyczny produkt z pudełka FIT & SHAPE.


6. i 7. Lakier do paznokci i naklejki Donegal. Produkty pełnowymiarowe. Otrzymałam lakier w kolorze cukierkowego różu i naklejki w wężowy wzorek. Lakier na pewno przyda się do wakacyjnych stylizacji. Naklejek jeszcze nie próbowałam, więc niebawem pojawi się recenzja na blogu :) 


Przyszedł czas na kolejne rozczarowanie - brak produktu do makijażu Make Up Store i próbek kremów Synchroline przeznaczonych dla subskrybentek. Chwila zastanowienia...no tak, przecież ze względu na problem z płatnością, subskrypcja liczy się od nowa. Szkoda, bo poza gąbką i kremem Clarena, zawartość pudełka uważam za przeciętną - miałam nadzieję, że dodatkowe kosmetyki ukoją mój żal.

Otrzymałam w mailingu zniżkę -50% na dostępne archiwalne pudełka. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, dajcie znać, mogę odstąpić kod.

1 komentarz: